Chaloupka u řeky - koupelna
Kamenná stráň
Šišky
Chaloupka na stráni
Chata

Představujeme vám chaloupky, které jsme vlastníma rukama a hlavně srdcem zrekonstruovali. Snažíme se, abyste se u nás cítili lépe, než doma, aby na vás dýchl pocit klidu a sounáležitosti s přírodou. Chaloupky jsou nově celkem tři. 

Chaloupka na stráni se nachází v kopcích na Ostravici, pod nejvyšším vrcholem Beskyd, Lysou horou. Chaloupku u řeky pak najdete nedaleko, v lesích, u řeky Čeladenky. 

Novinku tohoto roku, Kamennou stráň, s pěti samostatnými apartmány a COOLnou pak najdete pod Ondřejníkem ve vesničce Metylovice. 

AKCE - říjen a listopad sleva 15% z pobytu v pracovním týdnu


Kolik to u nás stojí..

Ubytování v Beskydech

Sport
Celoroční dostupnost
Oblast Beskydy

Prohlédněte si nadčasový design našich chaloupek. Děláme vše pro to, abyste se u nás cítili, jako doma.

K Chaloupce na stráni patří rozsáhlé terasy a velký pozemek, kde najdete soukromí a klid pro váš odpočinek. Aktivního relaxu si v okolí užijete dost, ať už se vydáte na procházky, či túry po okolí, pojedete se projet na kole nebo budete objevovat krásy přírody a památky v okolí chaloupky. To samé platí pro Chaloupku u řeky. Tady si můžete navíc pohodu umocnit zurčícím potůčkem. A novinkou mezi chaloupkami je Kamenná stráň, tu najdete v kopcích Ondřejníku a ubytujete se v pěti krásných apartmánech, a nebo v COOLně.

Zobrazit všechny galerie
Kamenná stráň

Zákazníci o roubenkách

Všechny reference

Nedávno jsme objevili kouzelné Roubenky na stráni v Beskydech, které s námi navštívila @anie_songe a byli jsme opravdu okouzleni, děkujeme!

Amazing places

Plně odpovídající informace k ubytování i lokalitě. Vřelý přístup, vynikající komfort, soukromí a výhledy. U nás jsme se s něčím takovým zatím nesetkali, proto hodnotíme velmi vysoce a děkujeme!

Honza

Beskydy jsou krásné, stejně jako chaty s perfektní vybavením, určitě se zde vrátíme v zimě.

Rodina Kalousová

Všechny reference

Rezervujte
si roubenku

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2022
Upozornění
Zavřít