roubenky na stráni coolna
roubenky na stráni home
roubenky na stráni ubytování beskydy
roubenky na stráni ubytování beskydy
roubenky na stráni večer terasa

Chaloupka na stráni

Zcela nově, útulně zrekonstruovaná chaloupka pod Lysou Horou nabízí celoroční, velmi příjemné ubytování v krásném a klidném prostředí pod vrcholem Beskyd. Chaloupka má terasu s posezením, s nádhernými výhledy. 

Je vytápěná centrálním topením na elektřinu. V obývacím pokoji je možné se ohřát u krbových kamen.

Provoz vířivky je možný jen v přívětivém nemrznoucím počasí.

V létě je dojezd možný bezproblémově, po zpevněné komunikaci. V zimním období je příjezd ovlivněn množstvím sněhu, každopádně udržována cesta je až k penzionu Sluníčko (cca 100m od chaloupky).

Adresa: Ostravice č.ev.905, 739 14, Ostravice

Provozovatel: Hana Milatová, IČO: 193 94 055, Sídlo firmy: Nová Dědina 175, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, datová schránka: b47az2

Kontaktní osoba: Jana Milatová, tel.č. +420 725 695 881


Zarezervovat si pokoj

Kuchyňka je vybavená varnou deskou, myčkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, nádobím, příbory, kuchyňským náčiním, hrnci a lednice s mrazákem, tedy vším, co pro svůj komfort potřebujete. 

Obývací pokoj je spojen s kuchyní. Zde najdete jídelní stůl, krbová kamna, rozkládací  pohovku, TV a vše pro Vaše pohodlí, vlevo pak z kuchyně je vstup  do první ložnice.

Ložnice v přízemí s pohodlnou manželskou postelí .

Ložnice se nachází v patře, kde je manželská postel a rozkládací  pohovka, nad pohovkou pak TV.

Koupelna je na konci přízemní chodby. Těšit se můžete  na krásnou prostornou vanu, světla svíček, umyvadlo, WC i pračku. Vpravo  před koupelnou jsou schody nahoru k ložnici.

Sauna se nachází v suterénu, Najdete zde taky odpočívárnu s vinotékou, sprchový kout a toaletu. Po saunování je  možno si odpočinout i na venkovní terase vybavené lehátky, nebo v  příjemné odpočívárně při sklence kvalitního vína.

V neposlední řadě si u nás "na samotě u lesa" užijete nádherné výhledy  na okolní kopce a lesy, rušit Vás u nás budou jen zvuky lesa. Ty si  nejlépe vychutnáte na našich 2 rozlehlých terasách.

Rezervujte
si roubenku

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2023
Upozornění
Zavřít