CHNS odraz
COOLna
chuř sedátko
Sluníčková
koza

Chaloupka na stráni

Zcela nově, útulně zrekonstruovaná chaloupka pod Lysou Horou nabízí celoroční, velmi příjemné ubytování v krásném a klidném prostředí pod vrcholem Beskyd. Chaloupka má terasu s posezením, s nádhernými výhledy. 

Je vytápěná centrálním topením na elektřinu. V obývacím pokoji je možné se ohřát u krbových kamen.

V létě je dojezd možný bezproblémově, po zpevněné komunikaci. V zimním období je příjezd ovlivněn množstvím sněhu, každopádně udržována cesta je až k penzionu Sluníčko (cca 100m od chaloupky).

Adresa: Ostravice č.ev.905, 739 14, Ostravice

Zarezervovat si pokoj

Kuchyňka je vybavená varnou deskou, myčkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, nádobím, příbory, kuchyňským náčiním, hrnci a lednice s mrazákem, tedy vším, co pro svůj komfort potřebujete. 

Obývací pokoj je spojen s kuchyní. Zde najdete jídelní stůl, krbová kamna, rozkládací  pohovku, TV a vše pro Vaše pohodlí, vlevo pak z kuchyně je vstup  do první ložnice.

Ložnice v přízemí s pohodlnou manželskou postelí .

Ložnice se nachází v patře, kde je manželská postel a rozkládací  pohovka, nad pohovkou pak TV.

Koupelna je na konci přízemní chodby. Těšit se můžete  na krásnou prostornou vanu, světla svíček, umyvadlo, WC i pračku. Vpravo  před koupelnou jsou schody nahoru k ložnici.

Sauna se nachází v suterénu, Najdete zde taky odpočívárnu s vinotékou, sprchový kout a toaletu. Po saunování je  možno si odpočinout i na venkovní terase vybavené lehátky, nebo v  příjemné odpočívárně při sklence kvalitního vína.

V neposlední řadě si u nás "na samotě u lesa" užijete nádherné výhledy  na okolní kopce a lesy, rušit Vás u nás budou jen zvuky lesa. Ty si  nejlépe vychutnáte na našich 2 rozlehlých terasách.

Rezervujte
si roubenku

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2023
Upozornění
Zavřít