Pohled
Šišky
Chaloupka na stráni

Chaloupka na stráni

Zcela nově, útulně zrekonstruovaná chaloupka pod Lysou Horou nabízí celoroční, velmi příjemné ubytování v krásném a klidném prostředí pod vrcholem Beskyd. Chaloupka má terasu s posezením, s nádhernými výhledy.

Co můžete v Chaloupce na stráni očekávat:

Vstupní chodba

Do chaloupky vejdete chodbou, kde najdete úložný prostor a můžete si zde vše potřebné odložit.

Moderní plně vybavená kuchyňka

Po levé straně je vstup do plně vybavené kuchyňky s myčkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, je plně vybavena nádobím, příbory, kuchyňským náčiním, hrnci a prostornou lednicí s mrazákem, tedy vším, co pro svůj komfort potřebujete. 

Obývací pokoj

Kuchyňka je spojená s obývacím pokojem. Zde najdete jídelní stůl, krbová kamna, rozkládací pohovku, TV a vše pro Vaše pohodlí, vlevo pak z kuchyně je vstup do první ložnice.

Koupelna 

Na konci přízemní chodby je vstup do koupelny. Těšit se můžete na krásnou prostornou vanu, světla svíček, umyvadlo, WC i pračku. Vpravo před koupelnou jsou schody nahoru k ložnici.

Ložnice

V patře se nachází ložnice, kde je manželská postel a rozkládací pohovka, nad pohovkou pak TV. V přízemí se nachází druhá ložnice s manželskou postelí a v obývacím pokoji je připravena také rozkládací pohovka. 

Sauna a relaxace

V suterénu se nachází finská sauna, odpočívárna s vinotékou, sprchový kout a toaleta. Po saunování je možno si odpočinout na venkovní terase vybavené lehátky, nebo v příjemné odpočívárně při sklence kvalitního vína, které najdete ve vinotéce přímo v chaloupce.

Venkovní terasy

V neposlední řadě si u nás "na samotě u lesa" užijete nádherné výhledy na okolní kopce a lesy, rušit Vás u nás budou jen zvuky lesa. Ty si nejlépe vychutnáte na našich 2 rozlehlých terasách.

Vytápění

Chaloupka je vytápěná centrálním topením na elektřinu. V obývacím pokoji je možné se ohřát u krbových kamen.

Parkování

Dojezd je možný bezproblémově v létě, po zpevněné komunikaci. V zimním období je příjezd ovlivněn množstvím sněhu, každopádně udržována cesta je až k penzionu Sluníčko (cca 100m od chaloupky).


Adresa: Ostravice č.ev.905, 739 14, Ostravice

Rezervujte
si roubenku

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2021
Upozornění
Zavřít