Pohled
Šišky
Chaloupka na stráni

Kamenná stráň

Kamenná stráň, to je zcela nově a útulně zrekonstruovaná chalupa na úpatí Ondřejníku s výhledem na Lysou Horu nejvyšší a velmi oblíbený vrchol Beskyd. 

Najdete zde 4 samostatné apartmány. Každý apartmán má manželskou postel pro 2osoby a možnost využití rozkládací pohovky pro další 2 osoby. Chalupu si můžete pronajmout celou, nebo jen jednotlivé apartmány. 

U chalupy je velká zahrada, kterou ocení zejména vaše děti a domácí mazlíčci, ti jsou u nás po předchozí domluvě vítáni. Kamenná stráň poskytuje ubytování pro 16 osob ve 4 apartmánech.

Ložnice a pokoje

V 1.poschodí jsou dva apartmány. 

1. velký apartmán - má vstupní chodbu, kuchyň s jídelním stolem, společně s obývákem a krbem. Z obýváku je vstup na prostornou terasu s posezením. Dále je zde ložnice s vanou, a samostatné WC. 

2. menší apartmán - má vstupní chodbu, kuchyň společnou s obývákem a ložnicí. Je zde samostatná koupelna se sprchovým koutem. 

Ve 2.poschodí jsou další dva apartmány. 

3. velký apartmán - má vstupní chodbu, kuchyň s jídelním stolem společně s obývákem a krbem. Z obýváku je vstup na prostornou terasu s posezením. Dále je zde samostatná ložnice, koupelna s vanou a WC. 

4. menší apartmán - má kuchyň společnou s obývákem a ložnicí. Je zde samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC. 

Ve společných prostorech v suterénu se nachází infra sauna s útulným posezením a vinotékou. 

Ať už s sebou vezmete kola, lyže, koloběžky, brusle, běžky, všechno toto sportovní náčiní využijte nejen v okolí chalupy, ale taky si ho u nás bezpečně uschováte.  


Adresa: Metylovice 529

Rezervujte
si roubenku

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2022
Upozornění
Zavřít