roubenky na stráni coolna
roubenky na stráni home
roubenky na stráni ubytování beskydy
roubenky na stráni ubytování beskydy
roubenky na stráni večer terasa

Kamenná stráň

Kamenná stráň, je zcela nově a útulně zrekonstruovaná chalupa na úpatí Ondřejníku s výhledem na Lysou Horu nejvyšší a velmi oblíbený vrchol Beskyd. 

Najdete zde 5 samostatných apartmánů a COOLnu. Každý apartmán, i COOLna má manželskou postel pro 2osoby a možnost využití rozkládací pohovky pro další 2 osoby, vybavenou kuchyň, jídelní stůl, posezení, plochou TV. Ve větších apartmánech je pro chvíle pohody krb. Chalupu si můžete pronajmout celou, nebo jen jednotlivé apartmány. 

U chalupy je velká zahrada, kterou ocení zejména vaše děti a domácí mazlíčci, ti jsou u nás po předchozí domluvě vítáni. Kamenná stráň poskytuje ubytování až pro 24 osob v 5ti apartmánech a COOLně.

Ve společných prostorech v suterénu Kamenné stráně se nachází infra sauna s útulným posezením a vinotékou. V garáži je připravený pingpongový stůl. Pro děti je v chalupě herna vybavená mimo her, hraček, žíněnek atd., také plochou TV, a válendami.

Na zahradě najdete ohniště s grilem, plynový gril, posezení, bazén, lehátka, koupací sud s vířivou lázní, a taky zázemí pro děti - pískoviště, houpačku, skluzavku, trampolínu. Toto vše je možné v jarních, letních i podzimních dnech si u nás užít. Je zde taky jezírko s lekníny a rybkami. Na svahu za domem si v zimě užijete sáňkování, bobování, klouzání. Za chalupou v lese nasbíráte houby, maliny, jahody i ostružiny. 

Provoz vířivky - koupacího sudu je možný jen v přívětivém nemrznoucím počasí.

Parkování je zdarma, přímo u penzionu.

Ať už s sebou vezmete kola, lyže, koloběžky, brusle, běžky, všechno toto sportovní náčiní využijete nejen v okolí chalupy, ale taky si ho u nás bezpečně uschováte.  

WIFI zdarma. Jelikož je chalupa v údolí Beskyd, raději upozorňujeme, že WIFI je lepší zde nepotřebovat, je slabá.

Adresa: Metylovice 529, 739 49 Metylovice

Provozovatel: Chalupy k pronájmu s.r.o., IČO: 140 78 147, Sídlo firmy: Nová Dědina 175, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, datová schránka: 9zo46w

Kontaktní osoba: Jana Milatová, tel.č. +420 725 695 881Zarezervovat si pokoj

Kamenná stráň COOLna

COOLna je samostatný objekt - chata na zahradě, 20m  vedle Kamenné stráně. Je to jedna, útulná, prosklená místnost. Je zde  vybavená kuchyně, velký jídelní stůl, TV, posezení u krbu, a taky  postel. Sociální zázemí pro hosty z COOLny je v přízemí chalupy Kamenná stráň, hned vedle sauny.

Kamenná stráň Apartmán 0

V přízemí je velký apartmán - Apartmán 0 - má  vstupní chodbu, kuchyň s jídelním stolem, společně s obývákem a  krbem. Dále je zde ložnice a koupelna se sprchovým koutem, umývadlem a WC.

Kamenná stráň Apartmán 1

Apartmán 1 - má vstupní chodbu, kuchyň s  jídelním stolem, společně s obývákem a krbem. Z obýváku je vstup na prostornou terasu s posezením. Dále je zde ložnice s vanou, a samostatné  WC.

Kamenná stráň Apartmán 2

Apartmán 2 - má vstupní chodbu, kuchyň společnou s obývákem a ložnicí. Je zde samostatná koupelna se sprchovým koutem. 

Kamenná stráň Apartmán 3

Apartmán 3 - má vstupní chodbu, kuchyň s  jídelním stolem společně s obývákem a krbem. Z obýváku je vstup na prostornou terasu s posezením. Dále je zde samostatná ložnice, koupelna s  vanou a WC.

Kamenná stráň Apartmán 4

Apartmán 4 - má kuchyň společnou s obývákem a ložnicí. Je zde samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC. 

Rezervujte
si roubenku

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2023
Upozornění
Zavřít