roubenky na stráni večer terasa
roubenky na strani zima lyžování
roubenky na stráni zima
roubenky na stráni ubytování beskydy
roubenky na stráni ubytování beskydy

Kamenná stráň

Kamenná stráň, je zcela nově a útulně zrekonstruovaná chalupa na úpatí Ondřejníku s výhledem na Lysou Horu nejvyšší a velmi oblíbený vrchol Beskyd. 

Najdete zde 5 samostatných apartmánů a COOLnu. Každý apartmán, i COOLna má manželskou postel pro 2osoby a možnost využití rozkládací pohovky pro další 2 osoby, vybavenou kuchyň, jídelní stůl, posezení, plochou TV. Ve větších apartmánech je pro chvíle pohody krb. Chalupu si můžete pronajmout celou, nebo jen jednotlivé apartmány. 

U chalupy je velká zahrada, kterou ocení zejména vaše děti a domácí mazlíčci, ti jsou u nás po předchozí domluvě vítáni. Kamenná stráň poskytuje ubytování až pro 24 osob v 5ti apartmánech a COOLně.

Ve společných prostorech v suterénu Kamenné stráně se nachází infra sauna s útulným posezením a vinotékou. V garáži je připravený pingpongový stůl. Pro děti je v chalupě herna vybavená mimo her, hraček, žíněnek atd., také plochou TV, a válendami.

Na zahradě najdete ohniště s grilem, plynový gril, posezení, bazén, lehátka, koupací sud s vířivou lázní, a taky zázemí pro děti - pískoviště, houpačku, skluzavku, trampolínu. Toto vše je možné v jarních, letních i podzimních dnech si u nás užít. Je zde taky jezírko s lekníny a rybkami. Na svahu za domem si v zimě užijete sáňkování, bobování, klouzání. Za chalupou v lese nasbíráte houby, maliny, jahody i ostružiny. 

Provoz vířivky - koupacího sudu je možný jen v přívětivém nemrznoucím počasí.

Parkování je zdarma, přímo u penzionu.

Ať už s sebou vezmete kola, lyže, koloběžky, brusle, běžky, všechno toto sportovní náčiní využijete nejen v okolí chalupy, ale taky si ho u nás bezpečně uschováte.  

WIFI zdarma. Jelikož je chalupa v údolí Beskyd, raději upozorňujeme, že WIFI je lepší zde nepotřebovat, je slabá.

Adresa: Metylovice 529, 739 49 Metylovice

Zarezervovat si pokoj

Kamenná stráň Apartmán 1

Apartmán 1 - má vstupní chodbu, kuchyň s  jídelním stolem, společně s obývákem a krbem. Z obýváku je vstup na prostornou terasu s posezením. Dále je zde ložnice s vanou, a samostatné  WC. V apartmánu je manželská postel (2osoby) a možnost využití rozkládací pohovky (2osoby).

Kamenná stráň Apartmán 2

Apartmán 2 - má vstupní chodbu, kuchyň společnou s obývákem a ložnicí. Je zde samostatná koupelna se sprchovým koutem. V apartmánu je manželská postel (2osoby) a možnost využití rozkládací pohovky (2osoby).

Kamenná stráň Apartmán 3

Apartmán 3 - má vstupní chodbu, kuchyň s  jídelním stolem společně s obývákem a krbem. Z obýváku je vstup na prostornou terasu s posezením. Dále je zde samostatná ložnice, koupelna s  vanou a WC. V apartmánu je manželská postel (2osoby) a možnost využití rozkládací pohovky (2osoby).

Kamenná stráň Apartmán 4

Apartmán 4 - má kuchyň společnou s obývákem a ložnicí. Je zde samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC. V apartmánu je manželská postel (2osoby) a možnost využití rozkládací pohovky (2osoby).

Kamenná stráň COOLna

COOLna je samostatný objekt - chata na zahradě, 20m  vedle Kamenné stráně. Je to jedna, útulná, prosklená místnost. Je zde  vybavená kuchyně, velký jídelní stůl, TV, posezení u krbu, a taky  postel. Sociální zázemí pro hosty z COOLny je v přízemí chalupy Kamenná stráň, hned vedle sauny. V COOLně je manželská postel (2osoby) a možnost využití rozkládací pohovky (2osoby).

Kamenná stráň Apartmán 0

V přízemí je velký apartmán - Apartmán 0 - má  vstupní chodbu, kuchyň s jídelním stolem, společně s obývákem a  krbem. Dále je zde ložnice a koupelna se sprchovým koutem, umývadlem a WC. V apartmánu je manželská postel (2osoby) a možnost využití rozkládací pohovky (2osoby).

Rezervujte
si roubenku

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2024
Upozornění
Zavřít