Jaro
Šišky
Chaloupka na stráni
Veranda
Zábradlí interiér

Roubenky Bílá

Dvě zcela nově postavené roubenky nabízí celoroční poklidné ubytování v krásném prostředí Beskyd. Obě roubenky jsou vybaveny totožně, patří k nim velký pozemek s lesem a panoramatický výhled na okolí. Roubenky lze pronajmout společně nebo každou zvlášť. Každá z nich umožňuje ubytování pro 4-5 osob.

Co vše můžete v roubenkách očekávat:

Vstupní chodba
Při vstupu do roubenky je k dispozici prostorná chodba sloužící nejen k odkládání svršků a obuvi, ale slouží také jako úložný prostor a místo pro servisování lyží či kol.

Obývací pokoj
Obývací pokoj, sloužící také jako společenská místnost, je vybavený rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem, křesly a televizí. Součástí obývacího pokoje jsou také krbová kamna a kovaná krásná praktická k odkládání a sušení sloužící stěna. Z celého obývacího pokoje je panoramatický výhled na beskydské kopce, který si lze vychutnat také z prostorné terasy, na kterou vedou velká francouzská okna.

Jídelní kout
Na obývací pokoj navazuje jídelní kout tvořený velkým stolem a lavicemi.

Kuchyň 
Nová moderní kuchyňská linka je plně vybavená varnou deskou a el. troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, myčkou a pračkou, je plně vybavena nádobím, příbory, kuchyňským náčiním, hrnci a prostornou lednicí s mrazákem, tedy vším, co pro svůj komfort potřebujte.

Sociální zařízení
V přízemní části roubenky se nachází koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou.Samozřejmostí jsou ručníky a hygienické potřeby pro každého ubytovaného hosta.

Ložnice
V horním patře jsou dvě ložnice přístupné po mlynářských schodech. Jedna ložnice je vybavena manželskou postelí a ve druhé je manželská postel, a také jedna postel samostatně stojící, Ložnice jsou po jedné straně ohrazeny dřevěným zábradlím, což vytváří prostorný a vzdušný dojem jak v ložnicích, tak v celé roubence.

Venkovní terasy
Každá roubenka má překrásnou prostornou terasu, kterou lze využít pro příjemné posezení u kávy, nebo u vína při sledování západu slunce.

Vytápění
Chaty jsou vytápěné elektrickým podlahovým topením, v našich roubenkách vám tak bude v zimních měsících stále příjemné teplo. Pro romantické chvíle a autenticitu hor, jsou k dispozici pro Vás v roubence  krbová kamna.

Pro děti
Pro vaše sluníčka jsou nachystány hry, knížky, papíry i pastelky. I přesto nezapomeňte pro ně přibalit vše co mají rádi :-). Z venkovních aktivit pro ně máme připraven domeček na hraní, skluzavku, pískoviště, bazén a trampolínu.

Parkování
Je možno přímo na parkovišti před roubenkama a je bezplatné. Dojezd je možný celoročně po zpevněné komunikaci.

Přilehlý pozemek
Na pozemku je společné posezení, ohniště, gril a nedílnou součástí je okolní příroda.

Rezervujte
si roubenku

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2019
Upozornění
Zavřít